Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego – Politologii oraz Studiów Podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie o kierunku Zarządzanie w Sektorach Mody oraz absolwentką Europejskiej Akademii Mody.

Prowadzę szkolenia z certyfikatem dla przyszłych stylistek oraz doradztwo dla osób indywidualnych w zakresie budowania wizerunku osobistego i zawodowego: stylizacji, wizażu, autoprezentacji w mediach, polityce, życiu publicznym i biznesie. Współpracuję i szkolę firmy, instytucje, samorządy w zakresie budowania wizerunku korporacyjnego i publicznego oraz kreuję i opracowuję zasady dress – code’u dla pracowników firm. Prowadzę wykłady z zakresu świadomego budowania wizerunku w szkołach wyższych.

Pełnię funkcję pełnomocnika zarządu ds. wizerunku Pracodawców Pomorza.

Goszczę w roli eksperta mody w TVP 2 Pytanie na śniadanie, TVN Dzień dobry TVN, radio Plus. Piszę felietony na łamach pism i magazynów mody oraz portali internetowych.

Jestem autorką cyklicznych audycji radiowych „Ubierz Duszę” oraz „Ubierz Ego”, emitowanych co tydzień na antenie Radia Plus, które można odsłuchać w dalszych zakładkach. Owocem tych audycji są moje dwie książki, osobiste poradniki budowania własnego stylu dla kobiet i mężczyzn: „Ubierz Duszę” (2014) oraz „Ubierz (J)Ego”(2015).

Jak mało kto rozumiem silną, wewnętrzną potrzebę dążenia do odmiany swojego życia na lepsze mimo upływu czasu, bo młodość to postawa życiowa i stan ducha wyrażony na twarzy, a nie w metryce. Nawet zmarszczki mogą wyglądać jak uśmiech losu, a nie krzyk rozpaczy.

Jak mało kto rozumiem silną, wewnętrzną potrzebę dążenia do odmiany swojego życia na lepsze. Moje doświadczenia to nieustanne wyzwania zmierzające do rozwoju osobistego i związanych z nim metamorfoz zawodowych. Nauczyły mnie one empatii we współpracy z ludźmi, która jest nieodzowna, żeby pomóc im odkryć ich osobiste walory i potencjał dla samych siebie. To podstawa rozbudzenia w nich samoświadomości niezbędnej do wyrażenia siebie, swojej osobowości, zaznaczenia swojego TU i TERAZ w autentyczny i piękny sposób.

 

Niezależnie od tego, czym się w pewnych okresach mojego życia zajmowałam zawodowo, moda, trendy i poszukiwanie własnego stylu zawsze były moją największą życiową pasją i inspiracją, towarzyszyły mi zawsze i wszędzie. Wtedy, kiedy w sklepach królowało „bezguście na kartki” lub puste półki i jeszcze w ogóle nie było określenia takiej profesji jak stylistka, czy personal shopperka, ubierałam i chodziłam na zakupy nie tylko z własną rodziną i przyjaciółmi, ale będąc w sklepie, doradzałam wybór ubrań przypadkowo spotykanym tam osobom w różnym wieku, które często prosiły mnie o poradę dla siebie.

Organizuję i sama, jako modelka, biorę udział w wielu pokazach mody, w których na wybiegu obok topowych profesjonalnych modelek, takich jak Agnieszka Maciąg czy Ewa Pacuła, jako modelki występują znane bizneswoman, posłanki na Sejm, słuchacze Radia Plus. Każda osoba biorąca udział w takich pokazach nie tylko spełnia swoje marzenie, ale przede wszystkim odkrywa radość pięknego kreowania siebie.

To doświadczenie zaowocowało stworzeniem własnej, autorskiej marki GRACE COLLECION, gdzie projektuję indywidualnie dla każdej kobiety torebki i ubrania z bajecznie kolorowych i miękkich jak aksamit włoskich skór naturalnych, w których czują się one i wyglądają jak w swojej drugiej skórze.

I o to właśnie chodzi w całej sztuce ubierania, niezależnie od wieku i profesji, żeby zawsze, wszędzie i we wszystkim czuć się jak we własnej skórze, bo…

Życie to najdłuższy wybieg, po którym kroczysz,
bądź więc na nim najlepszym, bo autentycznym modelem!