GRACE COLLECTION to marka ekskluzywnej odzieży damskiej i torebek z włoskich skór naturalnych. Projektantką kolekcji jest Grażyna Paturalska, stylistka, autorka cyklicznych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu, absolwentka Studiów Zarządzanie w Sektorach Mody oraz Europejskiej Akademii Mody.
Znakiem firmowym GRACE COLLECTON jest najwyższej jakości i miękka jak aksamit skóra podkreślająca zmysłową kobiecość, z dodatkiem akcesoriów włoskich, w najmodniejszych kolorach i wzorach. Zarówno ubrania jak i torebki wyróżnia staranność wykonania. Estetyczne i funkcjonalne wnętrze torebek z licznymi przegródkami, schowkami i kieszonkami pozwala bez trudu odnaleźć wszystkie kobiece skarby. Zewnętrzne eleganckie akcesoria i okucia dodające szyku noszącej je kobiecie, są dyskretnie logowane.
Zdecydowana większość torebek występuje tylko w jedynym, niepowtarzalnym egzemplarzu. Cała kolekcja adresowana jest do kobiet ceniących sobie nie tylko wyszukaną elegancję, niepowtarzalność materiału i wzoru, ale również komfort i wygodę.
Ubrania i torebki Grace Collection są tak różne, jak tylko może być różna natura kobieca. Każda z nich odwiedzająca autorskie atelier w Sopocie, może – korzystając z profesjonalnej wiedzy stylistki, wyrazić siebie poprzez wybór swoich najlepszych kolorów i fasonów. Tu powstają kreacje marzeń – jedyne i niepowtarzalne, stworzone na użytek unikalnej osobowości kobiety, niczym jej własna druga skóra.
Kolekcja, poza atelier w Sopocie, dostępna jest również w ekskluzywnych butikach w Warszawie, Berlinie, Hamburgu, Sztokholmie, Oslo i Helsinkach.
Zaprezentowana poniżej galeria zdjęć prezentuje jedne z wielu stworzonych przez Grace Collection wzorów.
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji i zdjęć na temat najnowszych kolekcji oraz poznać ceny poszczególnych wyrobów.

 

Marka Grace Collection wzięła udział w projekcie Agencji Rozwoju Pomorza w ramach programu Pomorski Broker Eksportowy: promocja i wzrost rozpoznawalności marki Grace Collection na rynkach zagranicznych.

Wkład funduszy europejskich w projekcie 198/2019 – 33.568,96 PLN

Wkład funduszy europejskich w projekcie 199/2019 – 38.073 PLN