Natalia

Oto kolejna bohaterka Metamorfoz, która znajdzie się na łamach książki mojego autorstwa „Ubierz Duszę”.

Natalia Jagodzińska, doktor inżynier, mama dwójki dzieci, od 11 lat właścicielka firmy konsultingowej. Z wykształcenia nauk doktor ekonomicznych, z zawodu inżynier budowy maszyn, na co dzień zajmuje się doradztwem w zarządzaniu produkcją i organizacją firm – Do metamorfozy skłoniło mnie życie, w zasadzie jego zakręty. Po dwóch latach od rozwodu zrozumiałam, że w życiu liczy się coś więcej niż poświęcenie dla domu i pracy, metamorfoza to czas by w końcu zrobić coś tylko dla siebie – mówi Natalia.

Codzienna praca wymaga ode mnie dużego profesjonalizmu, wiedzy, ogromnej praktyki, z jednej strony eleganckiego stroju przy spotkaniach biznesowych, z drugiej zaś strony wygodnych dżinsów do auditów produkcji czy budowy, trudno jest wyważyć w ten sposób swój styl i wizerunek, dlatego podjęłam decyzję o metamorfozie. Jestem idealistką, stąd też moje dążenie do perfekcjonizmu w każdym obszarze – dodaje Natalia.

Co się zmieniło po metamorfozie?

W moim przypadku metamorfoza odbyła się w dwóch, chyba równie ważnych płaszczyznach: pierwsza to zmiana sposobu myślenia o sobie, nabranie przekonania o walorach swojej sylwetki i urody oraz możliwościach ich pokazania, druga zmiana to nauka doboru markowych ubrań i dodatków co jak się okazuje jest nie lada sztuką, bo nie zawsze to się nam podoba, dobrze na nas wygląda.

 

Stylizacja: Grażyna Paturalska
fot. Joanna Roszkowska & Maciej Roszkowski
www.welovephoto.pl
Stylizacja fryzjerska: Robert Kaszubski Salon Roberto w Gdyni
make-up: Monika Matuszewska-Bulińska Like Smoky Eye