Krystyna

Oto kolejna bohaterka Metamorfoz, która znajdzie się na łamach książki mojego autorstwa „Ubierz Duszę”.

Krystyna Wiadrowska, pielęgniarka, mama, pasjonatka literatury, teatru i opery. Do metamorfozy namówiła ją córka. – Na początku miałam pewne obawy. W końcu zdjęcia miały zostać opublikowane w książce, a ja nigdy nie pozowałam do profesjonalnej sesji zdjęciowej. Jednak dałam się przekonać i już po pierwszym spotkaniu z Grażyną wiedziałam, że to będzie niezła zabawa. – mówi Krystyna.

Krystyna jest pielęgniarką z wieloletnim doświadczeniem w jednym z gdańskich szpitali. Pomoc pacjentom daje jej satysfakcję i poczucie, że może robić coś dobrego dla innych. Wolny czas dzieli pomiędzy bliskich i literaturę, pochłania wręcz jedną książkę za drugą. – Teraz, kiedy córka już dorosła i zaczyna układać sobie życie, mam w końcu więcej czasu dla siebie. – z uśmiechem mówi Krystyna – Staram się nadrabiać kulturalne zaległości. Ogromną przyjemność sprawiają mi wizyty w teatrze i operze. W ten sposób naprawdę odpoczywam.

Co zmieniło się po metamorfozie?

Tak jak wspominałam, miałam chwilę niepewności, ale cieszę się, że się zdecydowałam na udział. Wszystko zbiegło się w czasie z pewnymi zmianami w moim życiu osobistym. Metamorfoza była dla mnie wydarzeniem niezwykle emocjonującym i relaksującym zarazem. Jak każda kobieta uwielbiam się zmieniać. Nowa fryzura i piękne, idealnie dobrane kreacje sprawiły, że patrząc na siebie na zdjęciach widziałam nową, silną i piękną Krystynę. Taka metamorfoza to wspaniały sposób na rozpoczęcie nowego etapu w życiu.
Stylizacja: Grażyna Paturalska
fot. Joanna Roszkowska & Maciej Roszkowski
www.welovephoto.pl
make-up: Monika Matuszewska-Bulińska Like Smoky Eye