Karolina Kardasz

Oto kolejna bohaterka Metamorfoz, która znajdzie się na łamach książki mojego autorstwa „Ubierz Duszę”.

Karolina Kardasz, żona i mama niespełna 4-letniej Majeczki, położna, doula. Pasjonatka malarstwa, tańca i jazdy na rowerze. – Grażynkę Paturalską poznałam na Metamorfozach Radia Plus w GCH Manhattan. Jej osobą już wtedy byłam po prostu zauroczona. Kiedy zadzwoniła do mnie i zapytała czy chciałabym wziąć udział w sesji zdjęciowej do JEJ książki „Ubierz Duszę”, czułam podekscytowanie i radość – mówi Karolina.

Mam najpiękniejszy zawód świata. Jestem szczęściarą ponieważ to, co robię jest moją wielka pasją, której oddaję się bez reszty. Prowadzę Szkołę Rodzenia Majka, douluję i jestem instruktorem metod rozpoznawania płodności. Za każdym razem, kiedy uczestniczę w „cudzie narodzin”, czuję się wyróżniona i pewna, że jestem we właściwym miejscu – kontynuuje Karolina.

Co się zmieniło po metamorfozie?

 Z racji zawodu i pasji, uważam, że kobiety są po prostu cudownie piękne! Jednak czasami stres, rozterki życiowe, jakieś załamania i inne trudności potrafią przytłoczyć i sprawić,że kobieta „gaśnie”. Podobnie było ze mną.Dzięki Grażynie i wspaniałym kobietom,które poznałam podczas sesji zdjęciowej, odkryłam swoją kobiecość na nowo. Poczułam się dobrze w swoim ciele, a to już połowa sukcesu. Do porodu zdarza mi się jechać na rowerze, więc szpilki raczej tutaj nie pasują. Ale kto powiedział, że położna, doula nie może być seksi żoną i elegancką mamuśką?!

 

Stylizacja: Grażyna Paturalska
fot. Joanna Roszkowska & Maciej Roszkowski
www.welovephoto.pl
Stylizacja fryzjerska: Robert Kaszubski Salon Roberto w Gdyni
make-up: Monika Matuszewska-Bulińska Like Smoky Eye