Ewa

Oto kolejna bohaterka Metamorfoz, która znajdzie się na łamach książki mojego autorstwa „Ubierz Duszę”.

Ewa Pieńkowska, żona , matka 3 dzieci, 2 dorosłych, jeden przedszkolak, który odmłodził całą rodzinę. Z zawodu ekonomistka, a od 12 lat prowadzi biuro rachunkowe. – Do metamorfozy zaprosiła mnie Grażyna Paturalska, z którą znamy się kilka ładnych lat. Zgodziłam się bardzo chętnie. Po pierwsze zauroczyły mnie rzeczy które robią (Grażyna i Kasia) pod marką Kate & Grace Collection, a ponadto jakaś odmiana w codziennym zabieganym życiu, gdzie człowiek czasem nie ma ochoty myśleć o sobie i zakłada byle co, byle szybko – najczęściej dżinsy i T-shirt, swetry etc. – mówi Ewa.

W wolnym czasie Ewa realizuje swoją życiową pasję, zajmuje się kynologią. – Mam obecnie 3 psy i kota , który został w spadku po córce , która wyjechała za granicę i zostawiła na zwierzaka. Psy to moja miłość. Poświęcam im cały wolny czas: pielęgnacja, spacery, szkolenia no i przede wszystkim wystawy. – tak opisuje swoje hobby Ewa i dodaje – Jestem perfekcjonistką, co bywa męczące zarówno dla mnie i otoczenia. Niezależna i samodzielna, tego nauczyło mnie życie, które nie było lekkie, łatwe i przyjemne.  Moja dewiza życiowa  to: Jutro też będzie dzień, jutro o tym pomyślę i na pewno znajdę jakieś rozwiązanie. Jak do tej pory zawsze  znajdowałam.

Co się zmieniło po metamorfozie?

 Nie ukrywam, że lubię ciuchy, ładne ciuchy. Pewnie nie zawsze kupowałam je zgodnie z moim charakterem, figurą. Ile z nas kupiło nie raz ciuch, który nie był ani razu założony, bo akurat nam się spodobał, był trendy etc. Myślę, że metamorfozy pomagają odnaleźć swój styl, sposób na eleganckie, kobiece, zgodne z okazją ubieranie się.
Stylizacja: Grażyna Paturalska
fot. Joanna Roszkowska & Maciej Roszkowski
www.welovephoto.pl
Stylizacja fryzjerska: Robert Kaszubski Salon Roberto w Gdyni
make-up: Monika Matuszewska-Bulińska Like Smoky Eye