grazyna-paturalska-ubierz-jego-ksiazka

Книга "Одень Эго"

Książka „Ubierz (J)Ego” jest wyjątkową propozycją na rynku wydawniczym. Pod życzliwą opieką autorki wprowadza Czytelników bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę, do przyjaznego świata mody i stylu i ponadczasowej elegancji. Uczy ich poczucia własnej wartości i wyrażania swojej osobowości za pomocą doskonale dobranych do własnego stylu ubrań. Pokazuje jak stworzyć własną szafę mężczyzny z klasą. Książka napisana jest w bezpośredni i humorystyczny sposób, ukazuje kobiecy punkt widzenia na elegancję męską. Oprócz wielu profesjonalnych wskazówek dotyczących wyboru właściwego dla siebie stroju na różne okazje, jest źródłem nieskończonych inspiracji w odkrywaniu tajników indywidualnego stylu. Bogaty materiał zdjęciowy ilustrujący wykonane przez autorkę liczne stylizacje prezentowane przez mężczyzn w różnym wieku, jest doskonałą instrukcją na temat odpowiednich rodzajów dress – code’u najlepszych na określone okazje.
Autorka w rozdziale „Nic o Was bez Was” w osobistych wywiadach odwołuje się do doświadczeń i wskazówek czołowych znawców mody męskiej. A w rozdziale „Globtroter światowej elegancji”, przedstawia nie tylko obyczaje w sferze mody męskiej w wielu krajach świata, ale również biznesowe zasady savoir – vivre’u tam obowiązujące. Książka zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Ego”, emitowanymi w Radiu „Plus”. Wybrane ich fragmenty znajdą Państwo w załączonej do niej płycie.

Patroni medialni:

Галерея фотографий с промоакции книги

grazyna-paturalska-ubierz-dusze-ksiazka

Книга "Одень Душу"

Książka „Ubierz duszę” jest wyjątkową propozycją na rynku wydawniczym. Pod życzliwą opieką autorki wprowadza Czytelniczki do przyjaznego świata mody i stylu, który kocha kobiety bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę. Uczy Je poczucia własnej wartości i wyrażania piękna ukrytego we wnętrzu. Napisana w bezpośredni i humorystyczny sposób.
Ten niezwykły „przewodnik” będzie dla wielu kobiet źródłem niekończących się inspiracji oraz pomoże wyrazić piękno ukryte we wnętrzu i umocnić poczucie własnej wartości. Nauczy też, między innymi, jak stworzyć własną „szafę marzeń”. W książce, oprócz profesjonalnych i szczegółowych wskazówek, zamieszczony został bogaty materiał zdjęciowy, prezentujący kobiety, które korzystając z fachowej wiedzy autorki z sukcesem przeszły proces metamorfozy wizerunkowej.
Książka zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Duszę”, emitowanymi w Radiu „Plus”. Wybrane fragmenty znajdą Państwo w załączonej do niej płycie.

Patroni medialni:

Галерея фотографий с промоакции книги

Радиопередачи - Послушай

Moja współpraca z Radiem Plus trwa od 2011 roku. Zaowocowała ona cyklem cotygodniowych audycji mojego autorstwa „Ubierz Duszę” oraz „Ubierz (J)Ego”. Na antenie opowiadam o bieżących trendach w modzie, udzielam porad dotyczących stylu oraz odpowiadam na pytania słuchaczy. Poniżej prezentuję archiwum nagrań z audycji, które można odsłuchać online.

Ubierz (J)Ego
Ubierz Duszę

Галерея фотографий с радиопередачи

Посмотри

Publikacje