grazyna-paturalska-ubierz-jego-ksiazka

Das Buch "Ubierz (J)Ego" ("Kleide ihn und sein Ego")

Książka „Ubierz (J)Ego” jest wyjątkową propozycją na rynku wydawniczym. Pod życzliwą opieką autorki wprowadza Czytelników bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę, do przyjaznego świata mody i stylu i ponadczasowej elegancji. Uczy ich poczucia własnej wartości i wyrażania swojej osobowości za pomocą doskonale dobranych do własnego stylu ubrań. Pokazuje jak stworzyć własną szafę mężczyzny z klasą. Książka napisana jest w bezpośredni i humorystyczny sposób, ukazuje kobiecy punkt widzenia na elegancję męską. Oprócz wielu profesjonalnych wskazówek dotyczących wyboru właściwego dla siebie stroju na różne okazje, jest źródłem nieskończonych inspiracji w odkrywaniu tajników indywidualnego stylu. Bogaty materiał zdjęciowy ilustrujący wykonane przez autorkę liczne stylizacje prezentowane przez mężczyzn w różnym wieku, jest doskonałą instrukcją na temat odpowiednich rodzajów dress – code’u najlepszych na określone okazje.
Autorka w rozdziale „Nic o Was bez Was” w osobistych wywiadach odwołuje się do doświadczeń i wskazówek czołowych znawców mody męskiej. A w rozdziale „Globtroter światowej elegancji”, przedstawia nie tylko obyczaje w sferze mody męskiej w wielu krajach świata, ale również biznesowe zasady savoir – vivre’u tam obowiązujące. Książka zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Ego”, emitowanymi w Radiu „Plus”. Wybrane ich fragmenty znajdą Państwo w załączonej do niej płycie.

Patroni medialni:

Fotogalerie aus der Buchförderung

grazyna-paturalska-ubierz-dusze-ksiazka

Das Buch "Ubierz duszę" ("Kleide den Geist")

Książka „Ubierz duszę” jest wyjątkową propozycją na rynku wydawniczym. Pod życzliwą opieką autorki wprowadza Czytelniczki do przyjaznego świata mody i stylu, który kocha kobiety bez względu na ich wiek, wygląd i sylwetkę. Uczy Je poczucia własnej wartości i wyrażania piękna ukrytego we wnętrzu. Napisana w bezpośredni i humorystyczny sposób.
Ten niezwykły „przewodnik” będzie dla wielu kobiet źródłem niekończących się inspiracji oraz pomoże wyrazić piękno ukryte we wnętrzu i umocnić poczucie własnej wartości. Nauczy też, między innymi, jak stworzyć własną „szafę marzeń”. W książce, oprócz profesjonalnych i szczegółowych wskazówek, zamieszczony został bogaty materiał zdjęciowy, prezentujący kobiety, które korzystając z fachowej wiedzy autorki z sukcesem przeszły proces metamorfozy wizerunkowej.
Książka zainspirowana została cieszącymi się dużą popularnością cyklicznymi audycjami „Ubierz Duszę”, emitowanymi w Radiu „Plus”. Wybrane fragmenty znajdą Państwo w załączonej do niej płycie.

Patroni medialni:

Fotogalerie aus der Buchförderung

Rundfunksendungen - höre zu

Moja współpraca z Radiem Plus trwa od 2011 roku. Zaowocowała ona cyklem cotygodniowych audycji mojego autorstwa „Ubierz Duszę” oraz „Ubierz (J)Ego”. Na antenie opowiadam o bieżących trendach w modzie, udzielam porad dotyczących stylu oraz odpowiadam na pytania słuchaczy. Poniżej prezentuję archiwum nagrań z audycji, które można odsłuchać online.

Ubierz (J)Ego
Ubierz Duszę

Fotogalerie aus den Rundfunksendungen

Schau mal an

Publikacje